Protest przeciwko Guantamo w Warszawie
Informacje - Krajowe
sobota, 06 stycznia 2007 20:17

Protest przeciwko Guantamo rozpoczniemy w sobotę, 6. stycznia br., o godz. 12.00, pod Ambasadą USA (Al. Ujazdowskie 29/31), gdzie przedstawimy antywięzienny happening i wyrazimy solidarność z ofiarami tortur. Następnie zainscenizujemy symboliczny “przemarsz więźniów” pod siedzibę główną Ministerstwa Obrony Narodowej (ul. Klonowa 1; róg Belwederskiej).


Więcej…
 
Niemiecki aktywista nadal przebywa w więzieniu!
Informacje - Krajowe
niedziela, 25 czerwca 2006 21:14

Apelujemy o wsparcie! Prosimy o rozesłanie poniższej wiadomości do wszystkich osób, które mogą pomóc! Już blisko dwa miesiące w warszawskim areszcie śledczym przebywa René K., aktywista z Berlina, zatrzymany 10. czerwca 2006 r. tuż po Paradzie Równości! Zarzucono mu czynną napaść na funkcjonariusza policji (grozi za to 10 lat pozbawienia wolności). Podstawą oskarżenia stały się wyłącznie zeznania policjantów. Dlatego pilnie poszukujemy świadków zatrzymania René! Tylko od naszej solidarności będzie zależeć to, czy uda nam się oczyścić go od ciążących nad nim zarzutów i przywrócić mu wolność.

Więcej…
 
Więzienie za protest
Informacje - Krajowe
piątek, 28 stycznia 2005 20:20

26. stycznia 2005 r. na Rynku Głównym w Krakowie miała miejsce akcja zorganizowana przez Komitet Wolny Kaukaz i Koalicję Grup Wolnościowych(m.in. Federacja Anarchistyczna), której celem było zaprotestowanie przeciwko udziałowi prezydenta Rosji, Władymira Putina w obchodach 60. rocznicy wyzwolenia obozu zagłady w Oświęcimiu.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 51 52 53 Następna > Ostatnie >>

Strona 53 z 53